
V pondělí 16. 4. 2018 jedeme do Hořic na hudební pořad s písničkami Z. Svěráka a J. Uhlíře. Odjezd v 8:00 od školy objednaným autobusem (do školy děti přijdou v obvyklém čase).
Žáci 1. a 2. ročníku přijedou zpět linkovým autobusem v 10: 30 hodin, žáci 3., 4., 5. ročníku půjdou zpátky pěšky (při příznivém počasí). Vstupné 60 Kč a doprava bude hrazena z třídního fondu.
S sebou: pohodlné oblečení a obuv, batoh, svačinu, pití a penál.
V úterý 17. 4. 2018 si přinesou žáci 3., 4. a 5. ročníku učení na AJ (místo TV a VV).
V pátek 20. 4. 2018 po první vyučovací hodině (geometrie – pro všechny ročníky) proběhne projektové dopoledne. V rámci celoročního projektu „Rozvíjíme se hrou“ budeme konstruovat ze stavebnic a tvořit výrobky z papíru (nůžky a lepidlo s sebou).
Dne 1. června 2018 pořádá naše škola sportovní setkání málotřídních škol na milovickém hřišti.
Z organizačních důvodů prosíme rodiče (kteří mají možnost) o pomoc při soutěžích na stanovištích.
Pokud máte čas a chuť nám pomoci nahlaste se u pí učitelek na třídní schůzce dne 19. 4. nebo telefonicky. Děkujeme.